رئیس جمهور امروز میزبان مجامع نمایندگان سه استان شمالی کشور

رئیس جمهور امروز میزبان مجامع نمایندگان سه استان شمالی کشور

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان از برگزاری نشست رئیس جمهور با مجامع نمایندگان سه استان گیلان، مازندران و گلستان در تهران خبر داد.

حرف آخر،  به نقل از فارس ، حجت الاسلام محمد صفری رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس از برگزاری نشست رئیس جمهور با مجامع نمایندگان سه استان شمالی کشور خبر داد و اظهار داشت: ظهر امروز مجامع نمایندگان سه استان گیلان مازندران و گلستان با رئیس جمهوری نشستی خواهند داشت. 

وی با اشاره به اینکه مشکلات استان گیلان برای طرح و پیگیری احصا شده، افزود: در این نشست در خصوص مشکلات و معضلات احصا شده سه استان شمال کشور بحث و تبادل نظر خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه مجموع چالش ها و راهکارهای برون رفت استان از معضلات و چالش ها تهیه و تدوین شده است، گفت: این مجموعه آماده شده تقدیم رئیس جمهور می شود تا برای حل این مشکلات دستوراتی ارائه شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات استان های شمالی تنها با مساعدت و نگاه مثبت شخص رئیس جمهور رفع خواهند شد، تصریح کرد: امیدواریم هم در حوزه تأمین منابع مالی و هم در دیگر حوزه ها از ظرفیت رئیس جمهور در رفع چالش ها و مشکلات استان های شمالی از جمله گیلان استفاده شود.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.