رییس مجمع نمایندگان گیلان خبرداد؛ پیگیری مشکلات خبرنگاران گیلانی در سطح ملی

رییس مجمع نمایندگان گیلان خبرداد؛ پیگیری مشکلات خبرنگاران گیلانی در سطح ملی

حجت الاسلام صفری با بیان اینکه از خبرنگاران فعال گیلان حمایت می شود گفت: پیگیر حل مشکلات خبرنگاران در سطح ملی هستیم.
 

حرف آخر،  حجت الاسلام «محمد صفری» امروز (سه‌شنبه، ۲ آذر ) در نشست بررسی مطالبات خبرنگاران گیلان در رشت اظهار کرد: خبرنگاران قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه و حلقه وصل کارگزاران حاکمیتی با مردم هستند و بسیاری از مشکلات با قلم شیوایشان حل می‌شود.

 

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر اینکه مدیران بایستی انتقادپذیر باشند افزود: در عنوان انتقادات است که بسیاری از نقض‌ها شناسایی و برطرف می‌شود.

 

حجت الاسلام صفری تصریح کرد: مسائل صنفی خبرنگاران بایستی اول واکاوی و بررسی شود تا مسائلی که مربوط به نمایندگان و در حیطه کاری آنان است در سطح ملی پیگیری شود.

 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس خاطر نشان کرد: حل مشکلات بیمه‌ای و دیگر دغدغه‌ها در حال جمع‌بندی است که در حوزه فرهنگی و رسانه‌ای و وزارتخانه مربوطه پیگیری می‌شود.

 

حجت الاسلام صفری با اشاره به اینکه نقدهای خبرنگاران غفلت‌ها را در جامعه مشخص می‌کند اظهار داشت: کار مشترکی با همکاری و پیگیری نمایندگان مجلس و خانه مطبوعات برای حمایت از خبرنگاران و حل معضلات این قشر از مرکز دنبال می شود که گزارشات در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.‌

 

گفتنی است؛ در این نشست خبرنگاران مسائل و مشکلات این صنف را عنوان و از نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی به آنان در دولت جدید شدند.‌

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.