در صحن علنی پارلمان؛ نمایندگان مجلس سؤال جعفرزاده از وزیر بهداشت را وارد ندانستند

در صحن علنی پارلمان؛ نمایندگان مجلس سؤال جعفرزاده از وزیر بهداشت را وارد ندانستند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سؤال نماینده رشت از وزیر بهداشت را که درباره صندوق رفاه دانشجویان بود، وارد ندانستند و از پاسخ‌های قاضی‌زاده‌هاشمی قانع شدند.

 

گیل ندا،  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان سؤال ملی غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس از قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مورد بحث و بررسی قرار داده و وارد ندانستند.

در این جلسه، پس از ارائه توضیحات وزیر بهداشت، جعفرزاده اعلام کرد که از پاسخ‌های وزیر قانع نشده است و خواستار رأی‌گیری از صحن علنی و اعلام نظر وکلای ملت درباره این سؤال شد.

اما وکلای ملت با 101 رأی موافق، 98 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از 224 نماینده حاضر در صحن مجلس، سؤال جعفرزاده از وزیر بهداشت را وارد ندانستند و از پاسخ‌های وزیر قانع شدند.

جعفرزاده در این سؤال از وزیر بهداشت پرسید: علت سوءتدبیر، عدم نظارت، بروز تخلفات عدیده بر خلاف اساسنامه و ضوابط معینه و قوانین جاریه که بعضاً دست‌درازی به بیت‌المال است و همچنین ارائه خدمات نامطلوب و نامناسب به دانشجوبان از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و انجام هزینه منابع دانشجویان برای رفاه کارکنان چرا صورت پذیرفته است؟

فارس

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.