در جلسه معاون ورزش سپاه قدس گیلان با هیات بوکس بسیج سپاه قدس / زاداکبری: تجمیع ظرفیت های این معاونت در خدمت ورزش قهرمانی استان

در جلسه معاون ورزش سپاه قدس گیلان با هیات بوکس بسیج سپاه قدس / زاداکبری: تجمیع ظرفیت های این معاونت در خدمت ورزش قهرمانی استان

حرف آخر، دوشنبه ۱۷ آبان اولین جلسه معاون ورزش سپاه قدس گیلان با هیات بوکس بسیج سپاه قدس استان با حضور رییس و ارکان این هیات برگزار گردید.
در این جلسه سرهنگ زاداکبری اظهار داشت: بوکس از ورزش های هیجانی می باشد که در نقاط مختلف کشور علی الخصوص در استان گیلان از مخاطب و دربرگیری قابل توجه ای برخوردار بوده است و گیلان همواره مهد قهرمانان و مربیان شهیری در این رشته جذاب شناخته می شود.
معاون ورزش سپاه قدس گیلان با اشاره به این مطلب که ورزش تضمینی برای ایجاد یک جامعه ارزشی و سلامت می باشد افزود: امروزه که قدرتهای جهانی به هر ریسمانی جهت از بین بردن وحدت در بین ملت شهید پرور ایران چنگ می زنند یقینا ورزش می تواند نقطه ای برای وحدت می باشد.
وی ادامه داد: سپاه قدس باوجود ظرفیتی سرشار همچون بسیج در همه عرصه ها، توان حضوری چشمگیر داشته و از ابتدای انقلاب تاکنون هر زمان که در میدان حضور یافته موفقیت های قابل توجه ای ازجمله در ورزش بدست آورده است و به طبع آن سپاه قدس گیلان نیز از این امر مستثنا نبوده و نیست و انتظار میرود هیات های ورزشی استان نیز با اتکا به این ظرفیت و ایجاد تعامل در کنار معاونت ورزش سپاه قدس در راستای اعتلای ورزش استان گیلان گام بردارند.
در ادامه رییس هیات بوکس بسیج سپاه استان گیلان نیز با تقدیر از زحمات زاداکبری در جایگاه متولی ورزش سپاه قدس وی را فردی دلسوز در این زمینه معرفی کرد.
علیرضا علیزاده با معرفی ارکان هیات ادامه داد: در هیات بوکس تلاش بر این بوده از وجود افراد خوشنام و تلاشگر استفاده گردد تا با تجمیع ظرفیت ها بتوانیم علی الخصوص با تقویت رده های پایه گامی موثر در راستای پیشرفت بوکس در همه حوزه ها برداریم.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.