امضای مربی فقید تیم ملی کشتی در یک کمپین خودجوش!!!

امضای مربی فقید تیم ملی کشتی در یک کمپین خودجوش!!!

به طور حتم حوزه ورزش یکی از حاشیه سازترین حوزه ها در سالهای اخیر بوده و هر بار شاهد انتشار خبری شگفت انگیز از این وادی هستیم که باعث تعجب مخاطب می گردد.

 

حرف آخر،  لیکن این بار اتفاقی بی سابقه باعث گردید تا ورزش کشتی استان به سر خط خبرها تبدیل شود.
شنیده ها حاکی از این‌ است در آستانه انتخابات مجمع هیئت کشتی یکی از نامزدهای جویای نام که از هم اکنون خود را بازنده این کارزار می داند و سنگینی دست رد اهالی کشتی بر سینه جنابشان برایش گویی بسیار آزار دهنده است اقدام به راه اندازی یک کمپین اعتراضی در خصوص شرایط و صحت انتخابات مذکور کرده تا با سیاه نمایی و تشویش اذهان عمومی بتواند به نوعی شکست خود را توجیه کنید.

نکته قابل توجه در این بین که مبرهن سردرگمی و شتابزدگی جناب کاندیدا می باشد امضاهای وصول شده در این کمپین است که با یک بررسی سطحی می توان به مجهول الهویه بودن اکثر قریب به اتفاق آنها پی برد...

اما موضوع به همین جا ختم نمی شود!!
آقای کاندیدای ورشکسته گویی انقدر بی تاب از داغ شکست سنگین خود در انتخابات پیش رو است که دست به دامان اموات گردیده و امضای مربی فقید تیم ملی کشتی فرنگی پهلوان حسین نیک نژاد مرحوم را نیز در بین امضاهای وصول شده درج کرده تا با نام نیک‌ این قبیل بزرگان برای خود مشروعیت کسب کند...

فارغ از اقدام قبیح این فرد که نشانگر تزلزل شخصیتی و به دور از اخلاق ورزشی همچون کشتی که حضور در عرصه آن خواهان منش پهلوانی می باشد انتظار میرود نهادهای نظارتی با این قبیل کنش ها برخورد مقتضی را صورت دهند تا زین پس مجالی برای این قبیل اقدامات فرصت طلبانه وجود نداشته باشد.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.