هجمه به خدمات دانشگاه علوم پزشکی گیلان ترفندی منسوخ برای جلب توجه نامزد انتخابات؛ این رَه که تو می روی...

هجمه به خدمات دانشگاه علوم پزشکی گیلان ترفندی منسوخ برای جلب توجه نامزد انتخابات؛ این رَه که تو می روی...

حرف آخر ، همواره شاهد این موضوع هستیم که یکی از راهکارهای مورد توجه نامزدهای هر انتخابات ایراد نطق های آتشین و انتقادات صریح از عملکرد و خدمات نهادها و سازمانهای دولتی میباشد که ارزیابی صحت و عیار صداقت این قبیل انتقادات اهداف اصلی آن را هویدا می کند.

انتقاد اگر در ساختار مشخص و البته در خط مشی صحیح ابراز شود یقینا باعث پیشرفت و اعتلای حوزه مذکور خواهد شد لیکن متاسفانه در این قبیل فضاها یا مطالب به صورت احساسی، آرمان گرایانه و فاقد از درک‌ صحیحی از شرایط موجود بیان می گردد و یا رنگ و بوی تخریب به خود گرفته و مبدل به هجمه هایی با چاشنی فرافکنی شده و با هدف تشویش اذهان عمومی مطرح می گردد.

معمولا هر نامزد بسته به صنف و سابقه عملکرد خود اقدام به هدف گیری کرده و جامعه آماری خاصی را مدنظر قرار میدهد و با توجه به حساسیتهای روز و مطالبات صنف مذکور فریاد وامصیبتا سر میدهد که البته سوالی که در ذهن مخاطب پیش خواهد آمد این است:
-آقای کاندیدا تا الان کجا بودی؟؟؟
-علت سکوت شما تا پیش از نامزدی در انتخابات در این باره چه بود؟؟؟
-آیا واقعا از سر دلسوزی و دغدغه خاطر اینگونه بی محابا سینه چاک موضوع مذکور شده اید و یا انگیزه شما را می توان در صندوق آرا و بین تعرفه های رای یافت؟؟؟

در روزهای اخیر و با گرم تر شدن تنور انتخابات شاهد این امر هستیم که یکی از نامزدهای اتفاقا جوان انتخابات مجلس پیش رو بیش از سایرین به این حربه متوسل شده و نطق های آتشین این جوان جویای نام با این ادبیات خاص! بیش از هدف اصلاح امور اقدامی انتحاری و به نوعی خودسوزی محسوب می گردد چرا که تناقضی عمیق در تعرفه چهره ای جوان و انقلابی با تخریب و ایجاد هجمه به تصمیمات صحیح و در راستای ارزش های انقلابی و رهنمودهای رهبری امریست که بیش از هر چیز دیگر در این اظهارات به چشم می خورد که این حجتی بر فقدان تجربه در جناب کاندیدا است و اصل نامزدی ایشان را زیر سوال می برد!!!

آقای دلاور به عنوان یک پزشک که به هر دلیلی به وادی سیاست علاقه مند هستید به شما توصیه می شود همان طور که در جایگاه یک طبیب به سوگند خود برای حفظ جان مردم پایبندید سنگ بنای خود در سیاست و گام اول خود در این حوزه را نیز با حسن نیت برداشته و به جای حملات کور و بکارگیری این حربه نخ نما و منسوخ در راستای بهبود وضعیت سلامت استان گامی بردارید که به طور حتم با این استراتژی پیش از هر مسیر دیگر به مقصد مدنظر یعنی قلوب مردم نزدیک خواهید شد.
در بخشی از انتقادات خود به تغییر ساختمان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تاختید و این امر را توهینی به دانشجویان قلمداد کردید!
آیا در جریان‌ هستید که دانشگاه برای کرایه ساختمان قبلی متحمل ماهیانه ۳۰ میلیون تومان هزینه میشد؟؟
شما که مدعی ارزشها هستید چگونه از این تغییر که فقط و تنها فقط در راستای حفظ بیت المال صورت گرفته است ناراضی هستید و گلایه می کنید؟؟؟

به شما توصیه میکنم یا دیدگاه خود و یا مشاورین محترم خود را تغییر دهید...

بر هیچکس پوشیده نیست که با حضور "دکتر ارسلان سالاری" بر مسند ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضرب آهنگ توسعه در این مجموعه کوک تر از همیشه به گوش میرسد و با وجود بدهی کلان و انباشت مطالبات و مشکلات دانشگاه، تلاش مضاعف سالاری و برقراری ارتباط و تعامل مناسب وی با وزارت بهداشت و حضور تیم مدیریتی جدید دلسوز و خدوم پای کار در کنار هم باعث اتفاقات خوبی در حوزه سلامت گیلان گردیده است که از آن دست می توان به اخذ ردیف هایی از بودجه که در گذشته کمتر در سبد سهمیه دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار می گرفت، توزیع عادلانه بودجه و توسعه هم سنگ زیرساخت در همه شهرهای استان، تجهیز همزمان ناوگان سلامت استان به چندین دستگاه سیتی اسکن بروز که سالها گیلانیان در آرزوی آن بودند، ارتقا آمار آمبولانس های مجهز و توزیع آن در سطح استان اشاره کرد.

عملکرد دکتر سالاری و مجموعه مدیریتی وی به وضوح مبرهن این واقعیت هستند که با درایت، تعهد و برنامه ریزی می توان با وجود همه مشکلات و کمبودها به هدف نهایی یعنی ارائه خدمت کیفی به مردم نائل شد و در این بین مردم بهتر و بیشتر از هر فرد، نهاد و سازمانی می توانند ارزیاب زحمات و اتفاقات و یا زبان گویا برای انتقادات باشند.


و من الله توفیق...

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.