جنگ تمام عیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کرونا با دست های خالی / دکتر سالاری مرد میدان های سخت...

جنگ تمام عیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کرونا با دست های خالی / دکتر سالاری مرد میدان های سخت...

کرونا جنگی ناخواسته بود که به گیلان تحمیل شد.
حرف آخر،  این ختم کلام از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در خصوص شرایط موجود و اپیدمی ویروس کرونا در استان بود و حجت را بر همگان تمام کرد.

آری جنگی نابرابر به ما تحمیل گردیده است.جنگی که در آن فرزندان نیک ما در مجموعه های درمانی از مراکز بهداشت و خانه های سلامت تا بیمارستانها در فقدان امکانات اولیه برای حفاظت از مردم پنجه در پنجه هیولایی هقت سر و ناشناخته انداخته و همچون جنگ تحمیلی به ایثار و جانبازی پرداخته اند...

دکتر سالاری و مجموعه مظلوم علوم پزشکی گیلان از جمله پزشکان و پرستاران خدوم ما باز هم در عمل به همگان آموختند نباید و نمی شود به بهانه فقدان امکانات دست روی دست گذاشت و نظاره گر بود.

حضور پای کار مدیریت ارشد تا پرستاران و حتی بخش های خدمات حوزه سلامت استان در میانه بحرانی که حتی به اندازه کافی ماسک و تجهیزات اولیه در اختیار نیست و سلامت پرسنل به شدت تهدید می شود خبر از این مهم دارد که هنوز تعهد و عشق به میهن در قلوب برخی میتپد و این یعنی منتهی الیه انسانیت...

امید میرود وزارت بهداشت و سایر مسئولین امر با درک صحیح از شرایط موجود در اسرع وقت در راستای تجهیز امکانات و سایر اقدامات مورد نیاز اقدام مقتضی را صورت داده تا جانفشانی مجموعه علوم پزشکی گیلان نتیجه بخش گردد.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.