رمضانپور نرگسی: منابع بودجه شهرداری در رابطه با موضوع عوارض مشخص شود

رمضانپور نرگسی: منابع بودجه شهرداری در رابطه با موضوع عوارض مشخص شود

حرف آخر ، رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت، گفت: منابع بودجه شهرداری در رابطه با موضوع عوارض مشخص شود.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای کلانشهر رشت با تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: رشادت‌های سردار سلیمانی در دوران دفاع مقدس او را تا مرز شهادت پیش برده بود اما خداوند خواست که بماند و از انقلاب دفاع کند و فتنه‌هایی همچون غده سرطانی داعش را متلاشی و سرانجام در این ایام به درجه رفیع شهادت نائل آید.

وی با اشاره به اینکه مردان بزرگ هم حیات و هم مماتشان برکت و رحمت است، افزود: شهادت سردار سلیمانی در کشور وحدت به وجود آورد و همه گروه‌های سیاسی امروز داغدار این مصیبت بزرگ هستند.
 
احمد رمضانپور افزود: شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی یادآور شهادت سرداران دوران دفاع مقدس، به‌ویژه شهید چمران شد.
 
وی با اشاره به اینکه هیچ‌گاه پرچم مبارزه با مستکبران بعد از شهادت سرداران ما بر زمین نمانده است خاطرنشان کرد: ما سرداران و انسان‌های بزرگی را در طول ۴۰ سال انقلاب ازدست‌داده‌ایم اما پرچم انقلاب و جهاد همچنان بر بالاترین قله‌ها برافراشته مانده است.
 
وی با بیان اینکه باید منابع بودجه در رابطه با موضوع عوارض مشخص شود، افزود: در رابطه با درآمدهای شهرداری در بخش عوارض باید سیاست‌گذاری شود.
 
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: باید یک کمیسیون که در بخش بودجه تخصص دارد جهت برنامه‌ریزی در بخش عوارض و منابع تصمیم‌گیری کند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.