در جلسه شورای رشت مطرح شد؛ انتقاد حاجی‌پور از قطع آب سرویس‌های بهداشتی عمومی

در جلسه شورای رشت مطرح شد؛ انتقاد حاجی‌پور از قطع آب سرویس‌های بهداشتی عمومی

عضو شورای شهر رشت در هفتاد و دومین جلسه شورا از قطع آب و برق بوستان‌های رشت انتقاد کرد.

 

گیل ندا، عضو شورای شهر رشت با اشاره به قطع آب سرویس‌های بهداشتی برخی از بوستان‌های شهر اظهار داشت: جای تاسف است که آبفا بخاطر بدهی آب سرویس‌های بهداشتی عمومی را قطع می‌کند.

وی با بیان اینکه شورای شهر یک دستگاه خدماتی است، ابراز کرد: شورای شهر در افزایش تبصره ۳ (دریافت حق انشعاب از مشترکین) برای احداث شبکه فاضلاب با شرکت آبفا همکاری کرد و شایسته نیست که بخاطر بدهی خدماتی که به حوزه عمومی بر می گردد، زیر سئوال برود و آب سرویس‌های بهداشتی عمومی که مورد استفاده مسافران است، قطع کند.
 
حاجی‌پور با اشاره به بدهی کلان دستگاه‌های دولتی به شهرداری ابراز کرد: اگر چه با تلفن بنده به مدیر آبفا، آب وصل شد ولی چرا مسئول ناحیه نظارت نمی‌کند که پس از وصل شدن آب، همچنان درب سرویس بهداشتی بسته مانده و مسئولی که باید وظیفه اش را انجام دهد، درب سرویس را قفل زده و رفته است. این مسئول اینقدر بی خیال است که آب قطع شده و در را هم قفل کند و برود! چرا این اتفاقات نامیمون در شهرداری می افتد؟!
 
عضو شورا ابراز کرد: رئیس ناحیه باید به وظیفه خود به خوبی عمل کند. اگرچه سرویس بهداشتی بوستان نارون یک خراب بود و قرار بود تعمیر کنند. اوضاع سرویس های بهداشتی شهر خوب نیست و مسئولان نواحی وظیفه دارند سرکشی کرده و به این وضع رسیدگی کنند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.