حرف آخر
حرف آخر

حرف آخر

 سخنگوی ارتش یمن، رژیم سعودی را به مواجه شدن با روز‌هایی دردناکتر در صورت ادامه تجاوز و محاصره تهدید کرده است.
    

حرف آخر ، رژیم متجاوز سعودی هیچ جایی برای فرار از حملات هوایی یمنی‌ها ندارد. شبکه تلویزیونی المسیره با اعلام این مطلب افزود: یمنی‌ها ۳۰۰ هدف نظامی و حیاتی را در عربستان مشخص کرده‌اند که آماج حملات نیرو‌های یمنی خواهند بود.

گزارشگر المسیره در گزارشی گفت رژیم سعودی روز نهم ماه مبارک رمضان (بیست و پنجم اردیبهشت ماه) را به خوبی به خاطر دارد. یمنی‌ها در آن روز با شماری از پهپادها، عملیات دردناکی علیه دشمن انجام دادند و جریان نفت را از لوله‌های نفت در منطقه ریاض متوقف کردند و آن روز، آغاز مرحله جدید یمنی‌ها بود.

امروز رژیم سعودی دلهره آن را دارد که حملات جدید کجا خواهد بود و این رژیم می‌داند همه سامانه‌های ضد موشکی ساخت آمریکا از آن در برابر حملات پهپاد‌های یمنی‌ها حمایت نخواهد کرد.

یگان پهپادی، دو عملیات جدید انجام داد و این یگان با تعدادی از پهپاد‌های قاصف کا-۲ به فرودگاه‌های جیزان و ابها در جنوب عربستان حمله کرد. مراکز بین‌المللی پایش هوایی پس از این حمله، توقف موقتی پرواز‌ها را از جیزان و ابها تأیید کردند.

اتاق‌های کنترل و هدایت پرواز هواپیما‌های بدون خلبان در جیزان در این عملیات هدف حمله قرار گرفت. این سومین عملیات علیه این فرودگاه است که یکی از آن‌ها اواخر ماه مه گذشته بود. پس از آن نیز حمله دیگری در این ماه انجام گرفت و آشیانه‌های هواپیما‌ها در فرودگاه جیزان و باند‌های آن با تعدادی از پهپاد‌های قاصف کا-۲ هدف حمله قرار گرفت.

تشدید عملیات یمنی‌ها علیه فرودگاه‌های سعودی پس از آن انجام گرفت که رژیم سعودی فرودگاه‌هایش را به پایگاه‌های نظامی تبدیل کرد و جنگنده‌ها طی پنج سال گذشته از این فرودگاه‌ها برای بمباران ملت یمن و تأسیسات آن به پرواز در می‌آیند. عملیات جدیدی که فرودگاه ابها را هدف قرار داد به گفته سخنگوی ارتش یمن، طی آن یک ایستگاه سوختگیری بمباران شد. این عملیات نیز سومین عملیات علیه فرودگاه ابها طی ماه کنونی میلادی است.

پیش از این حمله نیز فرودگاه ابها با یک فروند موشک بالستیک بالدار کروز هدف قرار گرفته بود. پس از حمله موشکی هم پهپاد‌های قاصف کا-۲ به این فرودگاه حمله کردند. رژیم متجاوز سعودی هیچ جایی برای فرار از حملات هوایی یمنی‌ها ندارد و ۳۰۰ هدف نظامی و حیاتی تعیین شده است که نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرده اند در آینده آماج حملات یمنی‌ها خواهند بود.

تأکید‌های سخنگوی ارتش یمن مبنی بر اینکه عملیات اخیر موفقیت‌آمیز بوده، نشانگر درستی وعده‌های یمنی‌هاست. سخنگوی ارتش یمن تأکید کرد عملیات یگان پهپادی به لطف الهی بسیار دقیق بوده و به اهدافش رسیده که باعث شده است این دو فرودگاه از کار بیفتد. این سخنگو، رژیم سعودی را به مواجه شدن با روز‌هایی دردناکتر در صورت ادامه تجاوز و محاصره تهدید کرده است.

آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با شهردار جدید رشت گفت: رودخانه‌های گوهررود و زرجوب، پسماند سراوان و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است.

حرف آخر ، آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار با ناصر حاج محمدی با تاکید بر لزوم اشراف شهردار جدید به مسائل مختلف شهری اظهار کرد: مدیری که مدیریت هایی در سطح کلان کشور و در مراکز مختلف داشته زمانی که وارد عرصه جدیدی می‌شود دیگر نیاز ندارد تمام جوانب را به طور عمیقانه نگاه کند البته در مورد موقعیت جغرافیایی و بومی منطقه باید بررسی و رصد داشته باشد.

وی به ۴ ویژگی یک مدیر در راس هرم اشاره کرد و افزود: یک مدیر خوب باید دارای دست پاک باشد، دارای چشم پاک باشد، بینش مدیریتی او بالا بوده و از فهم مدیریتی قوی برخوردار باشد و چهارم اینکه فاضل و عالم باشد زیرا هر فردی که در مسئولیتی می‌گمارند اگر نتواند عالمانه کار کند، موفق نیست.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مدیری موفق است که بتواند افق‌ها را به خوبی ببیند، تصریح کرد: در عین حال یک مسئول باید بتواند نزدیک را خوب ببیند اما در ورای آن یک مدیر خوب مدیری است که از اراده قوی برخوردار باشد.

آیت‌الله فلاحتی، اراده قوی را سبب موفقیت یک مسئول دانست و بیان کرد: داشتن طرح و برنامه حائز اهمیت بوده، زیرا انسان موفق کسی است که طرح و برنامه داشته باشد.

وی ادامه داد: یک مسئول در صورتی موفق است که همیشه در حال نوآوری و در تدارک طرح جدیدی باشد ضمن اینکه باید طراح و برنامه‌ریز باشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید براینکه آدم بی‌برنامه موفق نیست، خاطرنشان کرد: نخستین برنامه‌ریز باید خود مسئول باشد اما در عین حال اتاق اندیشه‌ورز و برنامه‌ریز داشته باشد.

آیت‌الله فلاحتی، تصدی شهرداری را متفاوت با مسئولیت استاندار، فرماندار، دستگاه قضا و دیگر مسئولان ذکر کرد و گفت: توجه به ترافیک شهری، وضعیت کوچه‌ها، پسماند، رودخانه‌های شهر و آب‌بندان‌های کوچک شهر حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه یک شهردار در ماه نخست باید به امور شهر خود واقف باشد، اظهار کرد: دانستن اولویت‌ها در حوزه شهری بسیار مهم است.

امام جمعه رشت، رودخانه‌های گوهررود و زرجوب را معضلی عنوان کرد که مانند خوره برای شهر رشت رنج‌آور است و یادآور شد: در گذشته رودخانه‌های مذکور بسیار زیبا بودند و منبع گردشگری رشت محسوب می‌شدند اما امروز آلوده‌ترین رودخانه‌ها هستند و به ویرانه تبدیل شدند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه رودخانه‌های گوهررود و زرجوب، پسماند سراوان و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت برای پیگیری است، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی رشت توسعه بسیاری پیدا کرده اما در بعضی از مناطق این شهر با کوچک‌ترین باران، فاضلاب وارد خیابان می‌شود.

وی، خواستار جذب سرمایه‌گذار برای احیای تالاب عینک رشت شد و افزود: استخرهای کوچک می‌توانند برای شهر جذب گردشگر داشته باشد و این امر موجب ایجاد منابع مالی برای شهرداری می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نداشتن همکاران و همیاران همفکر مدیر را متزلزل می‌کند و نمی‌تواند به هدف برسد، بیان کرد: همکاران و همیاران همفکر باید در شهرداری پیدا کنید در عین حال با شورای شهر تعامل داشته باشید.

آیت‌الله فلاحتی، رشت را شهر باران و رطوبت توصیف کرد و گفت: از کارخانه آسفالت باید بازدیدهایی داشته باشید تا آسفالت استاندارد برای خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابر رشت تولید کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شهرداری رشت با تراکم بسیار نیرو مواجه است، اظهار کرد: به شما پیشنهاد نمی‌کنم آنها را حذف کنید ضمن اینکه مطالبات حقوق آنها باقی مانده است و باید به موقع پرداخت شود.

وی، آپارتمان‌سازی در کوچه‌های باریک ۴ متری را از دیگر معضلات شهر رشت برشمرد و یادآور شد: از آپارتمان‌سازی در کوچه‌هایی که قانون شهرسازی اجازه نمی‌دهد، جلوگیری کنید.

به‌دنبال نظارت مردمی در اجرای برنامه‌های شهر رشت هستیم

شهردار جدید رشت نیز در دیدار مذکور به اشراف کامل آیت‌الله فلاحتی به مسائل شهری اشاره کرد و گفت: سال‌ها شهردار بودم و با ائمه جمعه بسیاری ارتباط داشتم اما انصافا حضرتعالی را در امور شهری یک مهندس می‌بینم.

ناصر حاج‌محمدی، خواستار همکاری ائمه جماعات در اجرای برنامه‌های شهر رشت با شهرداری شد و افزود: انتظار داریم امامان جماعت مساجد بازوی شهردار باشند.

وی با بیان اینکه به‌دنبال نظارت مردمی در اجرای برنامه‌های شهر رشت هستیم، تصریح کرد: آثار نظارت مردمی را به سرعت مشاهده خواهید کرد و مطمئن باشید از این روش لذت می‌برید.

شهردار رشت، این شهر را دارای قابلیت بسیار برای توسعه دانست و بیان کرد: امیدوارم با کمک حضرتعالی رشت را سرآمد شهرهای ایران کنیم.

رییس مجلس شورای اسلامی حمله به نفتکش‌ها در دریای عمان را «مشکوک» و مکملِ تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران دانست.

حرف آخر ، علی لاریجانی در نطق قبل از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس با تشکر از بیانات هوشمندانه و عزتمندانه مقام معظم رهبری در ملاقات نخست‌وزیر ژاپن، گفت: ایشان با دقت تام و استدلال متین، منطق ملت ایران را در برابر ستم هیولای استعمار، آمریکا بیان کردند.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی سخنان دقیق، مهم و شجاعانه رهبر معظم را قدر می‌نهد و حمایت می‌کند و باید همه بخش‌های کشور براساس همین صراط استوار عمل کنند.

نماینده مردم قم در مجلس حمله به نفتکش‌ها در دریای عمان را اقدامی مشکوک دانست و افزود: اقدامات مشکوک نسبت به نفتکش‌ها در دریای عمان به نظر اقدامات مکملِ تحریم‌های اقتصادی است به جهت اینکه از تحریم‌ها نتیجه به دست نیاورند مخصوصا با توجه به سوابق تاریخی آمریکا در جنگ جهانی که کشتی‌های خود در نزدیک سرزمین ژاپن را مورد هدف قرار دادند تا توجیه لازم برای خصومت را فراهم کنند. اما بخش فکاهی ماجرا در اظهارات آقای پمپئو نهفته است که توصیه کردند «ایران در مقابل اقدامات سیاسی و دیپلماتیک از دیپلماسی استفاده کند» این مطلب از زبان وی واقعا شیرین است. وزیر خارجه‌ کشوری با اقدامات تروریستی اقتصادی که به بیان خودشان «شدیدترین تحریم‌ها علیه یک ملت است» به مصاف یک ملت انقلابی آمده‌اند، آیا این یک اقدام دیپلماتیک است؟ آقای پمپئو آیا نقض عهد در توافق هسته‌ای و جنگ اقتصادی علیه ملت ایران، اقدام سیاسی است؟ آیا اقدامات آمریکا در ونزوئلا علیه رییس‌جمهور این کشور اقدامی سیاسی و دیپلماتیک است؟ آیا اقدامات آمریکایی‌ها در تسلیح سعودی‌ها علیه ملت مظلوم یمن اقدامی سیاسی است؟ آیا حمایت همه جانبه از رژیم بساز و بفروش صهیونیستی علیه ملت شجاع فلسطین اقدامی سیاسی است؟

رییس مجلس شورای اسلامی ابراز تاسف کرد: ملت آمریکا گرفتار باند سیاسی بی‌آبرویی شده‌اند که پس و پیش حرف‌های خود را محاسبه نمی‌کنند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدین اسلام شهیدان بخارایی، امانی، صفار هرندی و نیک‌نژاد، گفت: اینان از پیشتازان مبارزات ملت ایران علیه رژیم ستم‌شاهی بودند که در سنین جوانی راه درست زیستن را یافتند و با مقاومت خویش مسیر مبارزات ملت را هموار کردند.

سفیر ایران در لندن از حضور گروهی معترض در مقابل بنای سفارت ایران در لندن خبر داد.

حرف آخر ، حمید بعیدی‌نژاد، سفیر کشورمان در لندن در پیامی توییتری نوشت: تعدادی از معترضان به مسدود کردن تنها ورودی سفارت ایران در لندن ادامه داده و از ورود دیپلمات‌ها به داخل بنا جلوگیری کردند. شنبه‌ها و یکشنبه‌ها در ایران روزهای کاری هستند و کارکنان دیپلماتیک برخی کارهایشان را در این دو روز با پایتخت هماهنگ می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به بازسازی دو ورزشگاه تختی انزلی و عضدی رشت گفت: اعتبارات تخصیص‌یافته به دو ورزشگاه بزرگ گیلان بی‌سابقه بوده است.

حرف آخر ، مریم بخشی با اشاره به تخصیص اعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد ریال به دو ورزشگاه بزرگ گیلان اظهار کرد: با اعتباراتی که به ورزش گیلان اختصاص‌یافته است، باید ورزشگاه‌هایمان را بسازیم، ورزشگاه‌های عضدی رشت و تختی انزلی ازنظر فنی مورد تائید مهندسین و کارشناسان قرار نگرفت و جان هواداران درخطر بوده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات تخصیص‌یافته به دو ورزشگاه بزرگ گیلان بی‌سابقه بوده است، گفت: اعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد تومان برای ورزشگاه تختی انزلی و بالغ‌بر ۲۰ میلیارد تومان برای ورزشگاه عضدی رشت جذب‌شده است، آقای خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان برای ورزشگاه تختی انزلی تخصیص داده و مجموع اعتبارات تخصیص‌یافته به این ورزشگاه به ۳۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه شروع تخصیص اعتبارات سال ۹۸ از تیرماه است، گفت: اعتبارات جذب‌شده در سال ۹۸ از تیرماه به ورزشگاه‌های تختی انزلی و عضدی رشت تخصیص داده می‌شود و مادامی‌که کتباً اعلام نشود ازنظر قانونی نمی‌توانیم بودجه‌ای را صرف این دو ورزشگاه کنیم.

بخشی با اشاره به استفاده از ظرفیت کارخانه‌های شرق گیلانی در بخش اسپانسرینگ تصریح کرد: برای اسپانسرینگ خیلی از تیم‌های استان از ظرفیت کارخانه‌ها کلوچه‌های شرق گیلان استفاده کرده‌ایم، از حضور شرکت‌های گیلانی که توانایی اسپانسرینگ و خریداری تیم‌های فوتبال نظیر سپیدرود و ملوان را دارند، استقبال می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه انتخاب مالک برای باشگاه‌های فوتبال گیلان به‌ویژه سپیدرود در دقایق پایانی رقم خورده است، گفت: تا آغاز فصل فوتبالی فرصت کمی باقی‌مانده و در این فرصت باقی‌مانده متقاضیان کمی برای خرید سپیدرود پاپیش گذاشته‌اند، استان گیلان با استان‌هایی نظیر اصفهان که اقتصاد برتری دارد، فرق داشته و دستمان برای انتخاب بسته است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به عدم صلاحیت خریداران پیشین سپیدرود ازنظر مالی تصریح کرد: درگذشته افراد بسیاری برای خرید سپیدرود تمایل نشان داده و با آن‌ها مذاکره کردیم ولی متأسفانه بسیار ضعیف بوده و توانایی تیم‌داری نداشتند، از معدود استان‌هایی هستیم که برای جذب اعتبار برای باشگاه‌هایمان مدام به وزارتخانه می‌رویم و مشکل مالی در تیم‌های گیلانی وجود دارد.

حرف آخر ، تمام سکه و طلا امروز در بازار رشت گران و نیم سکه و ربع سکه ارزان شد. قیمت سکه تمام بهار آزادی۴۶ میلیون و۳۲۰ هزار ریال است که در مقایسه با روز گذشته ۱۷۰ هزار ریال کاهش قیمت داشته است.

اتحادیه طلا و سکه رشت اعلام کرد:

سکه تمام بهار آزادی۴۶ میلیون و۳۲۰ هزار ریال

نیم سکه بهار آزادی ۲۴ میلیون  ۸۵۰ هزار ریال

ربع سکه بهار آزادی ۱۶ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال

رئیس انجمن خودروسازان با بیان این که حدود ۹۰ درصد از قطعات الکترونیکی خودرو از جمله ECU وارداتی است، افزود: شاید برخی از قطعه‌سازان داخلی بتوانند این قطعات الکترونیکی را تولید کنند اما میزان تولید قطعات کفاف نیازمندی شرکت‌های خودروساز را نمی‌دهد.

حرف آخر ، احمد نعمت‌بخش در رابطه با تصاویر منتشر شده در خصوص انبار خودروهای ایران خودرو اظهار داشت: اکثر خودروهای موجود در انبار این شرکت دارای کسری قطعات الکترونیک هستند و این شرکت در تلاش است تا این مشکل را برطرف نماید.

وی با بیان این که حدود 90 درصد از قطعات الکترونیکی خودرو از جمله ECU وارداتی است، افزود: شاید برخی از قطعه‌سازان داخلی بتوانند این قطعات الکترونیکی را تولید کنند اما میزان تولید قطعات کفاف نیازمندی شرکت‌های خودروساز را نمی‌دهد.

رئیس انجمن خودروسازان اضافه کرد: در حال حاضر بدهی دو شرکت خودروساز به قطعه‌سازان به دلیل سرکوب‌ قیمت‌ها 15 هزار میلیارد تومان است و این مبلغ هنوز تسویه نشده است. این موضوع نشان می‌دهد قطعه‌ساز نیز منابع کافی برای تولید قطعات شرکت‌های خودروساز ندارد.

نعمت‌بخش در خصوص این که چرا خودروهای موجود در انبار ایران خودرو تکمیل و به دست مصرف‌کننده نمی‌رسد تا بازار تا حدودی با کاهش تقاضا روبرو شود، گفت: شش ماه پیش شایعه احتکار خودرو توسط شرکت‌های خودروساز از سوی برخی مطرح شد که در نهایت آقای سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بررسی‌های انجام شده این موضوع را رد کردند. در حال حاضر بنده نیز تاکید می‌کنl احتکاری در شرکت‌های خودروساز وجود ندارد.

وی با تاکید بر این که روزانه 1800 دستگاه خودرو توسط هر یک از شرکت های ایران خودرو و سایپا تولید می‌شود بیان کرد: متاسفانه 50 درصد این حجم تولید تجاری‌سازی نشده و به دلیل کمبود قطعه راهی انبارها می‌شود. ما باید تلاش کنیم تا کمبود قطعه را جبران و خودروها را راهی بازار نماییم.

رئیس انجمن خودروسازان با اعلام این که امروز قیمت تمام شده پراید برای شرکت‌های خودروسازی 39 میلیون تومان است اما آنها مجبورند این خودروها را 37 میلیون تومان به فروش برسانند، گفت: خودروساز در حال حاضر با زیان محصول تولید می‌کند و هیچکس پاسخگوی زیان آنها نیست.

حرف آخر ، 

باتوجه به حذف قبض برق کاغذی و بمنظور دریافت پیامک هزینه برق مصرفی ، لطفاً از طریق سامانه ذیل شماره تلفن همراه و شماره اشتراک خود را ثبت نمایید :
(بدون استفاده از فیلترشکن روی لینک زیر کلیک کنید)

http://89.144.183.93:100/Mobile

بالاخره طلسم عدم حضور شهردار در شهر اولین ها شکست و رشت رسما میزبان شهردار خود شد.


حرف آخر،  در مراسم معارفه همه حضور داشتند و از دغدغه های خود برای فردای شهر باران می گفتند و از شهردار منتخب درخواست تلاش مضاعف برای رسیدگی به عقب ماندگی ها داشتند.
حضور رجال سیاسی و نخبگان از نماینده عالی دولت در استان تا نماینده مجلس و مدیران عامل و جمع کثیری از خانواده شهرداری به این مراسم وزنی قابل توجه بخشیده بود ولی شاید نقطه عطف آن تشویق ایستاده و ممتد همکاران شهرداری و بدرقه پر مهر "علی بهارمست" سرپرست قریب به یکساله شهرداری رشت بود که پیامی واضح از موفقیت و محبوبیت آقای سرپرست در دوره تصدی خود میداد.

ارزش کار بهارمست جوان وقتی نِمود می یابد که بررسی دوره طولانی سرپرستی وی مصادف با برهه زمانی میشود که اتفاقات کم سابقه و تقابل های تقریبا نزدیک به جنگ علنی در حوزه مدیریت شهری به اوج خود رسیده و طیف های منتسب به جریان های قدرت هر یک با تمام توان قصد قبضه قدرت در صحنه مدیریت شهری را دارند و با این وهم که در فقدان شهردار میتوانند هر خواسته نابجایی را به سرپرست جوان تحمیل کنند لیکن زهی خیال باطل...

کاپیتان همان طور که انتظار میرفت در این میدان نیز خوش درخشید و در پس دریای پرتلاطم اطراف شهرداری را به سان جزیره ثبات در آرامش معنا داری مدیریت کرد که این موضوع باعث دلگرمی همکاران و انجام امور محوله به بهترین شکل و البته با وجود محدودیت های بسیار گردید.

آقای کاپیتان زمان زیادی نیاز نداشت تا همچون مستطیل سبز عضدی به پسر خوب و محبوب و مورد اعتماد پرسنل شهرداری بدل شود و با درایتی که در کمتر سپید موی باتجربه ای در این سطح سراغ داریم با آرامش ذاتی خود شهرداری بحران زده را به سوی ساحل آرامش سوق دهد.

تشویق های ایستاده حاضرین در مراسم معارفه شهردار پیام تشکر یک شهر از جوان اول شهرداری بود و ندای تقدیر تک تک شهروندان از لا به لای آن به گوش میرسید.
این که متشکریم که مردانه در برابر همه پشت پرده های نگو ایستادی و خود را سدی در برابر زیاده خواهی ها کردی تا حقی از همکارانت به یغما نرود و "تو" امروز به پاس این بزرگی عزیز دل و نور دیده یک شهری...

باید توجه داشت علی بهارمست ها منحصر به فرد و محدودند و باید همچون ذخیره ای با ارزش برای روزهای سرد و سخت حفظ شوند.
زیاد نیستند جوانانی که در میدان عمل امتحان خود را پس داده و به گواه چند هزار نفر همکار از این آزمون با نمره ای درخشان فارغ شده اند.
حضرات صاحب کرسی و تصمیم ساز مردم این شهر حفظ و تکریم مدیر جوان خود را از شما مطالبه می کنند باشد که در روز مبادایی دیگر دوباره دست یاری ما را بفشارد و از حضور او پشت یک شهر گرم باشد.

کاپیتان مچکریم...

وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال به هر شکل ممکن استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

حرف اخر ، «مسعود سلطانی فر» درباره روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس افزودکه جلسات مربوط به این موضوع از مدتی پیش مستمراً ادامه دارد و ما خود را موظف می‌دانیم به هر شکل ممکن امسال قانون را اجرا کنیم و استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: بر اساس قانون، شروع عملیات تعیین قیمت و وارد شدن به فرابورس از شهریور ماه سال جاری است و پس از آن، پروسه واگذاری ها در اختیار سازمان خصوصی سازی و نه وزارت ورزش خواهد بود.

وی درباره عرضه این دو باشگاه در فرابورس توضیح داد: معتقدیم اجرای مصوبه قانونی مجلس به شکل کنونی در فرایند خصوصی‌سازی تاحدودی سخت است، بنابراین تقاضا داشیم برای تسریع درکار، دوستان مرتبط درمجلس اصلاحیه‌ای ارائه کنند تا بتوانیم سریع‌تر فرایند خصوصی‌سازی این دو باشگاه را انجام دهیم.

وزیر ورزش و جوانان یادآورشد: نمایندگان در قالب طرح، اصلاحیه این قانون را پیگیری خواهند کرد تا فرایند خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تسهیل و تسریع شود.

صفحه1 از278

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.