دکتر سالاری در دیدار با معاون وزیر بهداشت مطرح کرد: گیلان به شدت به پرستاران داوطلب در کرونا نیازمند است

دکتر سالاری در دیدار با معاون وزیر بهداشت مطرح کرد: گیلان به شدت به پرستاران داوطلب در کرونا نیازمند است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت مجددا بر نیازمندی این دانشگاه به نیروی پرستار از جمله پرستاران داوطلب در دوران کرونا تاکید و خواستار تعیین تکلیف آنها شد.
 
حرف آخر،  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ صبح امروز دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در وزارت بهداشت با دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت و درمان دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر سالاری در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار وب دا اظهار داشت : مهمترین مسئله طرح شده در حضور دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، موضوع نیروی انسانی از جمله موضوع تعیین تکلیف پرستاران به کار گیری شده در ایام شیوع بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به زحمات بی شائبه کادر سلامت از جمله پرستاران داوطلب در ایام کرونا، افزود: این پرستاران بنا به نیاز بیمارستان ها در ایام  شیوع کرونا به کار گیری شدند، اما به دلیل عدم مجوزهای قانونی هنوز تعیین تکلیف نشده اند.

وی با اشاره به کمبود نیروی پرستار در گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شدت به این نیروهای فرهیخته و زمان شناس که در بحران کرونا به کمک بیماران شتافتند نیازمند است و این اعلام نیاز پیش از بحران کرونا نیز بارها به وزارت متبوع اعلام شده است.
 

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.