سه کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مجوز فعالیت گرفتند

سه کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مجوز فعالیت گرفتند

فعالیت سه کانون دانشجویی محیط زیست، آسیب های اجتماعی و کانون فضای مجازی دانشجویان در شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصویب شد.
 
 

 

حرف آخر، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان که صبح امروز با حضور دکتر ارسلان سالاری _رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  و اعضای این شورا در سالن اجلاس دانشگاه برگزار شد،  دکتر ارسلان سالاری با گرامیداشت یاد شهدا و شهید چمران، با اشاره به اینکه مهمترین دغدغه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دانشجویان هستند، افزود: در این میان، بهبود وضعیت خوابگاه ها،  تغذیه و فعالیت های فرهنگی و سایر برنامه های دانشجویان  از مهمترین اولویت های دانشگاه محسوب می شود.

وی ادامه داد: این وظیفه دانشگاه است  که مسیر درست را برای دانشجویان مشخص کند و در این راستا  به ویژه در حوزه فرهنگی حتماً باید برنامه داشته باشیم.

دکتر سالاری با اشاره به اهمیت انجام کارهای فرهنگی در دانشگاه خاطرنشان کرد: از تمامی روسای دانشکده ها خواسته شده تا در سال تحصیلی جدید برای فعالیت های فرهنگی دانشجویان اعم از کانون ها، تشکل ها و انجمن ها، مکانی در محیط دانشکده  اختصاص داده شود و  به جد پیگیر این موضوع خواهیم بود .

در ادامه دکتر فردین مهرابیان -معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، با طرح موضوع تصویب تقویم زمانبندی جلسات شورای فرهنگی، برگزاری  این جلسات را در  هفته اول هر ماه در سال جاری خواستار شد که مورد موافقت رئیس دانشگاه قرار گرفت.

همچنین در این جلسه با اجرای تمام برنامه‌های پیشنهادی فرهنگی سال جاری در صورت مساعدت و همکاری وزارت بهداشت موافقت شد.

در پایان ،  اساسنامه سه کانون دانشجویی محیط زیست ، آسیب های اجتماعی و کانون فضای مجازی دانشجویان به تصویب اعضای این شورا رسید و این کانون ها مجوز فعالیت دریافت کردند.

 
 

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.