معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید کرد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در اولین ساعات حضور خود در گیلان، از خوابگاه های دانشجویی بوستان انقلاب، کوثر و شهید فیاض بخش دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید کرد.

 

حرف آخر،   دکتر سیما سادات لاری- معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شامگاه سه شنبه- ۱۵ بهمن ماه، در ساعات اولیه حضور خود در استان گیلان، به همراه مسوولان دانشگاه، از خوابگاه های دانشجویی بوستان انقلاب، کوثر و شهید فیاض بخش، بازدید به عمل آورد و ضمن بررسی شرایط و امکانات موجود با دانشجویان ساکن این خوابگاه ها گفتگوی صمیمانه انجام داد.

دکتر لاری با اشاره به وضعیت خوابگاه های دخترانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: در وضعیت کلی این خوابگاه ها از نظر امکانات سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات سالن تربیت بدنی، کتابخانه، تجهیزات و کتاب های آن، فضای باز و … مشکلاتی وجود دارد که امید است با هم یاری، این موانع تا حد امکان برطرف و رضایت نسبی دانشجویان فراهم شود.

وی افزود: در نشست با شورای صنفی و هیات رییسه با جمع بندی مشکلات و تامین بودجه لازم، می توان دستاوردهای خوبی را از این سفر متصور بود.

در سفر دو روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به گیلان، دکتر سید عابدین حسینی آهنگری-مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس رحمان خدابنده لو-مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر بحر العلوم-رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، مهندس بهروز رحیمی-رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر بهزاد تدین-معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر صمد زاده-مشاور رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و سید نصرت الله موسوی-دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی و مسوول سفرهای استانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت»، وی را همراهی می‌کنند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.