سپاه گیلان از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک با طرح‌های ایرانی و اسلامی حمایت می‌کند

سپاه گیلان از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک با طرح‌های ایرانی و اسلامی حمایت می‌کند

حرف آخر ، معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان حمایت از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک با طرح‌های ایرانی و اسلامی را مورد تأکید قرار داد و گفت: با حمایت‌های انجام شده هم‌اینک ۳ مرکز این‌چنینی در شهر رشت راه‌اندازی شده است.

محسن جعفری اظهار داشت: معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در راستای عمل به مأموریت‌های خطیر خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک که ضمن ایجاد اشتغال در استان به ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی نیز کمک شایان توجهی می‌کند حمایت به عمل می‌آورد.

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان از راه‌اندازی و فعالیت 3 مرکز تولید و عرضه پوشاک منطبق با طرح‌های روز و مطابق با موازین اسلامی و ایرانی در شهر رشت خبر داد و تصریح کرد: مجموعه ریحانه در محله ساغریسازان، مجموعه سحر در پل عراق و مجموعه پرنیان در شهرک قدس از جمله این کارگاه‌های تولیدی به شمار می‌روند.

جعفری با بیان اینکه معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان ضمن حمایت از ایجاد چنین کارگاه‌هایی نقش تسهیل کنندگی در امور مربوط به راه‌اندازی و رفع موانع و مشکلات این مراکز را بر‌عهده دارد افزود: تعامل و همکاری مثبت با ثمن‌های همسو در حوزه کارگروه مد و لباس اسلامی و ایرانی در دستور کار معاونت اجتماعی سپاه قرار دارد.

وی از برگزاری چیزی حدود 9 جلسه کارگروه مد و لباس توسط معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در راستای اهداف تعریف شده این نهاد خبر داد و ابراز داشت: در چند ماهه گذشته با بسیاری از واحدهای تولیدی متخلف تولید و عرضه پوشاک که عملکرد آنان مطابق با سبک ایرانی و اسلامی نبود برخورد شده است و مراکز مذکور پلمب شده‌اند.

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان تشکیل کارگروه مد و لباس، دنبال کردن مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر با محتوای کاهش آسیب‌های اجتماعی را از راهبردهای این معاونت خواند و عنوان کرد: معرفی واحدهای تولید پوشاک برای دریافت وام‌های خوداشتغالی از دیگر فعالیت‌های انجام شده این معاونت محسوب می‌شود.

جعفری از رایزنی با سپاه و ارتش جهت در اختیار قرار دادن یک فضا و غرفه به کارگاه‌های تولید پوشاک ایرانی و اسلامی شهر رشت در مجموعه فروشگاهی این دو نهاد سخن گفت و تصریح کرد: در صورت تحقق این امر کارگاه‌های موجود از حاشیه شهر به مرکز شهر انتقال داده می‌شوند و دیگر دغدغه فروش محصولات خود را ندارند.

وی بازدید راحت‌تر خانواده‌ها و برداشتن گامی در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی را از دیگر کارکردهای حمایت معاونت اجتماعی سپاه از این کارگاه‌های تولیدی دانست و خاطرنشان کرد: در تولید کلیه لباس‌ها و مانتوهای این مراکز از طرح‌های جدید و رنگ‌های مناسب و مطابق با شأن، منزلت و جایگاه بانوان استفاده شده است.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.