نامزدی یک چهره فراجناحی در انتخابات و نوید روزهای خوب برای رشت چرا باید "سید محمد احمدی" کاندیدا شود؟؟؟

نامزدی یک چهره فراجناحی در انتخابات و نوید روزهای خوب برای رشت چرا باید "سید محمد احمدی" کاندیدا شود؟؟؟

حرف آخر ، احمدی فرماندار سابق رشت را همه می شناسند. از معدود رشتی هایی که در این شهر دوران تحصیل خود را گذرانده، رشد کرده و با اِرق به شهر خود و شایستگی مراتب ترقی را از یک کارمند ساده وزارت کشور طی کرده بدون هیچ پشتوانه جناحی و با اتکا بر اصل تخصص گرایی و شایسته سالاری بر کرسی فرمانداری مرکز استان و معاونت استانداری گیلان تکیه زد.

این روزها برخی از منابع آگاه محلی از کاندیداتوری معاون سابق استاندار گیلان و فرماندار سابق رشت در انتخابات مجلس خبر می‌دهند و با توجه به وجوه و ساختار اخلاقی و توانایی احمدی چه خبری از این بهتر برای رشتوندان؟؟؟

حال سوالهای مد نظر اینجاست:
۱.چرا باید فردی همچون احمدی با صرف نظر کردن از موقعیت های انتصابی محتمل پیش رو به عرصه ای چالشی همچون انتخابات ورود کند؟
۲.علت این حجم از استقبال از نامزدی فردی که سابقه چندین مسئولیت اجرایی را داشته چیست؟

پاسخ
سیدمحمد احمدی متولد ۱۳۴۴ و بزرگ شده محلات چمارسرا و سرخبنده رشت است.به عنوان یک رشتوند یقینا در حوزه های اجرایی به این مهم پی برده است که یکی از حلقه های مفقوده تحقق آرمان ها و آرزوهای رشتوندان عدم حضور رجل سیاسی متعصب در رشت میباشد و این بی تفاوتی ها به آینده این شهر است که گاها خسرانی جبران ناپذیر برای ما به ارمغان می آورد پس تکلیف این است که فارغ از منافع شخصی خود را در آزمونی همچون انتخابات محک بزند.
مدتهاست که رشت دچار انباشت مطالباتی بدیهی است و عدم پیگیری بسیاری از این موارد رشت را دچار رخوت و رکود ساخته و عمق فساد در لایه های مختلف مجالی برای ادامه حیات رشت نگذاشته است و شهروندان این شهر به خوبی بر این حقیقت واقفند که تنها راه عبور از بحران موجود حضور چهره هایی خوش سابقه و با سلامت و عزت نفس میباشد که بررسی سبقه احمدی نشان دهنده سلامت اخلاق و نفس وی میباشد و از این رو مورد وثوق دوست و دشمن است.

معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های رشت، لاهیجان و رودبار از جمله سوابق اجرایی ۲۸ ساله وی در استان گیلان است.
احمدی در طول دوران مسئولیتش در شهرستان رشت اقدامات زیربنایی بسیاری را اجرایی کرد بطوریکه جهش چشمگیری در حوزه زیربنایی و برخورداری‌های رشت در حوزه عمرانی حاصل شد.

البته بسیاری احمدی را در کنار مدیریت جهادی، به صراحت کلام، پشتکار و مدیریت خلاق می‌ شناسند و امید میرود با تجربه گرانبهای خود بتواند در عرصه احقاق حقوق عقب مانده رشت و شهروندان فهیم و صبور آن موفق ظاهر شود.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.