حاجی پور: از یک جایی باید در برابر زیاده خواهی ها مقاومت کنیم

حاجی پور: از یک جایی باید در برابر زیاده خواهی ها مقاومت کنیم

حرف آخر ، در جلسه روز گذشته کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی پور  تاکید کرد: در حال حاضر مجموعه شهرداری رشت با دست خالی همه کارهایش را پیگیری می کند و دستگاه های دیگر به جای آنکه باری از روی دوش ما بردارند دائماً در حال تشدید فشار به این مجموعه هستند و برای ما به صورت ناروا هزینه می تراشند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: معتقدم در وضهیت کنونی در حوزه ای که مربوط به شهرداری نیست نباید هزینه صورت گیرد لیکن مشارکت در  کارهای عام المنفعه اشکالی ندارد. اگر کمکها به طور فردی و شخصی است، نظر من این است که شورا و شهرداری نباید وارد عمل شود بالاخره از یک جا باید مقاومت در برابر این قبیل زیاده خواهی ها آغاز شود تا شهرداری بتواند به صورت احسن به وظایف خود بپردازد.

او با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرداری برای پرداخت حقوق پرسنل خود با مشکل روبروست و برای پروژه های عمرانی مد نظر اعتبار لازم را ندارد تاکید کرد: شهرداری مظلوم است و با دست خالی دارد کار می کند ما آمدیم برای جبران این مسئله روی سرمایه گذاری فکر کردیم و با قرارگاه خاتم الانبیا وارد گفت و گو شدیم.

وی ادامه داد: قرار است فردا در دفتر آقای شهردار با آنها در باره نهایی کردن پروژه هایی همچون  ساماندهی رودخانه های رشت، زیرگذر شهرداری، پروژه ژ۵ و... صحبت کنیم.

وی با اشاره به اینکه همواره در تلاش است تا حق و حقوق شهر و شهروندان حفظ شود، افزود: من متاسف هستم برای کسانی که ساز مخالف می زنند. گاهی اوقات حالم بد می شود از اینکه به شورا می آیم. اگر ما دنبال این هستیم که مشکلات مردم حل شود این همه اختلاف برای چیست؟

وی با اشاره به اینکه فردی خواسته که من استعفا دهم افزود: من با رای اعضای شورا این سمت را پذیرفتم و هدفم خدمت به مردم و شهر خودم است، کاری به این حواشی ندارم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: بیاییم برای رضای خدا و منافع مردم دست از این اختلافات برداریم.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.