دیدار اعضای تشکل فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر استان با مشاور اجرایی و مشاور بانوان شهردار و سرپرست سازمان سیما و منظر

دیدار اعضای تشکل فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر استان با مشاور اجرایی و مشاور بانوان شهردار و سرپرست سازمان سیما و منظر

حرف آخر ، اعضای تشکل فرزندان فرهیخته شاهد و ایثارگر استان گیلان با جانباز مدافع حرم “حاج محمود باقری خطیبانی” مشاور اجرایی و خانم نرجس شیخ شعبانی مشاور بانوان شهردار و زینب فلکدوست سرپرست سازمان سیما و منظر شهرداری رشت دیدار کردند.

حاج محمود باقری خطیبانی با تاکید بر این موضوع که در برهه حساس کنونی و توطئه های دشمن خانواده شهدا و ایثارگران باید بیش از همیشه همبستگی خود را حفظ کرده و در مسیر انقلاب و منویات مقام معظم رهبری به عنوان مصباح الهدی گام بردارند افزود: امروز در شهر رشت یکی از مهمترین حوزه هایی که باید به آن توجه شود مجموعه مدیریت شهری است.

مشاور اجرایی شهردار رشت افزود: در سالهای اخیر متاسفانه شاهد این موضوع بودیم که تضییع بیت المال و هدر رفت بسیاری از منابع به واسطه عدم دلسوزی و بعضا تشکیل باند ها و رانت های ویژه ای در حال انجام بود لیکن با حضور شهردار منتخب در ماههای اخیر اتفاقات قابل توجه ای در این حوزه و پیگیری مطالبات شهروندان انجام گردیده است لذا انتظار میرود خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان معتمدین و امنا این شهر از اقدامات انقلابی و توسعه محور شهردار حمایت کنند.

در این دیدار امیر ترومیده مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت ضمن یادآوری از اقدامات ارزشمند شهردار رشت در ارتقا امور ایثارگران، از انتصابات اخیر فرزندان معزز شهید و به کار گیری نیروهای ارزشی و انقلابی در مناصب اجرایی تقدیر کرد.

امیر مصباح معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز با اشاره به این موضوع که مسئولیت ما فرزندان شهید به دلیل میراث داری از شهدا به مراتب سنگین تر از سایر افراد جامعه است تاکید کرد فرزندان شاهد باید به تأسی از پدرانشان الگوی عملی اخلاق و تعهد در جامعه باشیم.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.