چاپ کردن این صفحه

درجلسه کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان گیلان مطرح شد؛ لزوم آمادگی شبانه روزی پرسنل شرکت گاز برای مواجهه با بحران

جلسه کمیته مدیریت بحران در شرکت گاز استان گیلان به ریاست مدیرعامل برگزار وبر لزوم آمادگی شبانه روزی پرسنل شرکت گاز برای مواجهه با بحران تاکید شد.

 

گیل ندا،  حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در جلسه کمیته مدیریت بحرانشرکت با اشاره به برگزاری دومین جلسه این کمیته از طریق ویدئو کنفرانس اظهار داشت: در جلسه گذشته که قبل از وقوع سیل در مهرماه تشکیل شد کلیه هماهنگی ها از راه دور صورت پذیرفت و خوشبختانه توانستیم بحران های پیش آمده را با موفقیت مدیریت نمائیم.

وی اظهار داشت: بر اساس گزارش هواشناسی باد شدید با سرعت بالای 90 کیلیومتر در ساعت، همراه با بارندگی و بارش برف در ارتفاعات تا یک متر در استان بوقوع می پیوندد لذا ضروری است تمهیدات لازم را پیش بینی کرده و همانند سال های گذشته در جهت استمرار جریان گاز تلاش نمائیم.

 اکبر ادامه داد: بعلت وضعیت موجود مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز، گاز نیروگاه ها و کارخانجات سیمان را از مدار خارج و یا محدود کرده است تا پایداری جریان گاز در حوزه مشترکین خانگی برقرار بماند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بر حضور فیزیکی تمامی رؤسا و کارکنان بصورت شبانه روزی تاکید کرد و اظهار داشت: لازم است کلیه پرسنل شرکت با آمادگی و هوشیاری کامل و نیز در اختیار داشتن سیستم های ارتباطی و سایر تجهیزات آماده مواجهه با اتفاقات احتمالی باشند.

در ادامه با تمامی روسای ادارات شهرستان ها ارتباط ویدئویی برقرار شد و رؤسای ادارات آمادگی کارکنان و تجهیزات در خصوص مواجهه با شرایط جوی پیش رو اعلام کردند.

در این جلسه علاوه بر گزارش شورای شهرستان ها، اعضای کمیته مدیریت بحران نیز گزارشی از وضعیت آمادگی تجهیزات و کارکنان برای مقابله با شرایط جوی پیش رو  ارائه کردند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید