کارکنان چشم انتظار تصمیم شورا؛ نامه علی بهارمست به رئیس شورا در خصوص لایحه همسان سازی حقوق کارکنان شهرداری رشت

کارکنان چشم انتظار تصمیم شورا؛ نامه علی بهارمست به رئیس شورا در خصوص لایحه همسان سازی حقوق کارکنان شهرداری رشت

گیل ندا ، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت با ارسال نامه ای به سید امیرحسین علوی رئیس شورا، روش های اجرایی و بودجه مورد نیاز برای لایحه همسان سازی حقوق های کارکنان شهرداری رشت که منجر به افزایش حقوق کارکنان می شود را تشریح کرد.

پیرو مکاتبات صورت گرفته از سوی علی بهارمست با شورا در خصوص لایحه همسان سازی حقوق ها، که در شهریور ماه امسال صورت گرفت و به معنای درخواست افزایش حقوق کارکنان شهرداری بود و پس از آن که این لایجه به کمیسیون بودجه رفت و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت مقرر گردید سرپرست شهرداری رشت روش اجرا و بودجه مورد نیاز را به شورا اعلام نماید. 

در پی این تصمیم، علی بهارمست در تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ یعنی حدود ۲۳ روز قبل با ارسال نامه ای به رئیس شورا جزییات بیشتری از این موضوع را ارائه کرد.

حال با توجه به اینکه در فصل بستن بودجه ۹۸ هستیم و کارکنان چشم به راه تصمیم شورا در این خصوص هستند انتظار می رود با توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود، هرچه سریع تر این مکاتبات به کمیسیون بودجه ارجاع و در آنجا مورد بررسی قرار گیرد.

ناگفته نماند با توجه به تصویب و اجرایی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری از سال ۸۶، شهرداری رشت همچنان از قانون نظام هماهنگ پرداخت سال ۷۱ تبعیت می کند. اراک، مشهد، اصفهان و کرج از جمله شهرهایی هستند که نسبت به پرداخت رقم ما به تفاوت اقدامات مثبتی را انجام داده اند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

حرف آخر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری حرف آخر، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه حرف آخر عضو شوید.